Condição de 826846-B21: Novo em embalagem comercial
Garantia de 826846-B21: 12 meses direto com a Net Computadores
| Clock Speed: | 2.10 GHz |
| L3 Cache: | 11 MB |
| Processor Core: | Octa-core (8 Core) |
| Processor Manufacturer: | Intel |
| Processor Socket: | Socket 3647 |
| Product Type: | Processor Upgrade |
| Thermal Design Power: | 85 W |
| Environmental Conditions | |
|---|---|
| Thermal Specification: | 170.6°F (77°C) |
| General Information | |
|---|---|
| Brand Name: | HPE |
| Manufacturer: | Hewlett Packard Enterprise |
| Manufacturer Part Number: | 826846-B21 |
| Product Line: | Xeon |
| Product Model: | 4110 |
| Product Name: | Xeon Silver Octa-core 4110 2.10GHz Server Processor Upgrade |
| Product Series: | Silver |
| Miscellaneous | |
| Compatibility: | HPE DL380 Gen10 Server |
| Physical Characteristics | |
| Depth: | 2.2 |
| Width: | 3 |
| Power Description | |
| Technical Information | |
| 64-bit Processing: | Yes |
| Clock Speed: | 2.10 GHz |
| L2 Cache: | 8 MB |
| L3 Cache: | 11 MB |
| Overclocking Speed: | 3 GHz |
| Process Technology: | 14 nm |
826846-B21 HPE Kit Upgrade Intel Xeon 4110 Octa Core 2.10GHz Socket 3647 for HPE DL380 Gen10 Server
Condição de 826846-B21:
Novo em embalagem comercial
Garantia de 826846-B21:
12 meses direto com a Net Computadores
| Clock Speed: | 2.10 GHz |
| Environmental Conditions | |
| General Information | |
| Brand Name: | HPE |
| Product Line: | Xeon |
| Product Model: | 4110 |
| Product Series: | Silver |
| Miscellaneous | |
| Physical Characteristics | |
| Depth: | 2.2 |
| Width: | 3 |
| Power Description | |
| Technical Information | |
| 64-bit Processing: | Yes |
| Clock Speed: | 2.10 GHz |
| L2 Cache: | 8 MB |