AD2667002GMS-128x8 Memória A-DATA 2Gb 667Mhz DDR2 SO-DIMM Non-ECC CL5 for Apple Not
200Pin Unbuffered SO-DIMM Non-ECC, CAS Latency: 5 / Working voltage:1.8V, Suitable for: Apple Noteb
AD2667002GMS-128x8 - A-DATA
clique para ampliar
*As imagens podem ser ilustrativas
Garantia:
60 meses Assist. Técnica do Fabricante
Garantia:
NCM: 84733042
Condição de AD2667002GMS-128x8:    Novo em embalagem comercial
Garantia  de  AD2667002GMS-128x8:     60 meses Assist. Técnica do Fabricante
General Information
ManufacturerA-DATA
Manufacturer Part NumberAD2667002GMS-128x8
Manufacturer Website Addresswww.adata.com.tw
Product Name2GB 200Pin Unbuffered SO-DIMM Non-ECC 667MHz
Technical Information
Memory Size2GB
Memory Speed667MHz , 6.4GB/sec transfer data rate means bandwidth is increased by 20% over DDR 667 SO-DIMM
Memory TechnologyDDR2 RAM
Physical Characteristics
Dimensions67.60 x 31.75 mm
Form Factor200-pin So-DIMM
WeightN/A
Warranty
Standard Warranty5 Years Limited Warranty
Maiores detalhes de AD2667002GMS-128x8 no site do fabricante:
http://www.adata-group.com/en/product_show.php?ProductNo=AD2667S
AD2667002GMS-128x8 Memória A-DATA 2Gb 667Mhz DDR2 SO-DIMM Non-ECC CL5 for Apple Not 200Pin Unbuffered SO-DIMM Non-ECC, CAS Latency: 5 / Working voltage:1.8V, Suitable for: Apple Noteb
Condição de AD2667002GMS-128x8:
Novo em embalagem comercial
Garantia  de  AD2667002GMS-128x8:
General Information
ManufacturerA-DATA
Technical Information
Memory Size2GB
Memory TechnologyDDR2 RAM
Physical Characteristics
Dimensions67.60 x 31.75 mm