BPP-MTFX9300P Fonte Slim TFX 300W PCF Ativo
BackplanePro
BPP-MTFX9300P - OEM
clique para ampliar
*As imagens podem ser ilustrativas
Garantia:
3 meses direto com a Net Computadores
Garantia:
NCM: 85043111
BackplanePro
Condição de BPP-MTFX9300P:    Novo em embalagem comercial
Garantia  de  BPP-MTFX9300P:     3 meses direto com a Net Computadores
Model: BPP-MTFX9300HP
Wattage: 300 Watt
Type: ACTIVE PFC
Form Factor: TFX
Frequency: 60 / 50 Hz
Input Voltage: 115/230 Volts AC
Mix Output Voltage: +5V 13A, -5V 0.5A, +12V1 7A, +12V2 7A, -12V 0.8A, +3.3V 13A, +5V-SB 2.5A
Dimensions: ( W x H x L ) 3.4" x 2.5" x 7"
Weight: 890g
Fans: 1 x internal 80mm silent fan with speed control for maximum heat and noise dissipation
Temperature Range: Operating: 0°C ~ +50°C on Full Load.
Storage & Shipping: -20°C ~ +80°C
Humidity: 5 ~ 90% on Operating, 5 ~ 95% on Storage
Dielectric Withstand: Primary Frame Ground 1800V AC for 1 Second
MTBF: >100,000 Hours on Maximum Load at +25°C
Rise time: Less than 20ms
Hold-up Time: 17ms Minimum at Nominal Input Voltage
Maiores detalhes de BPP-MTFX9300P no site do fabricante:
http://backplanepro.com/New%20PDF%20files/BPP-MTFX9300P-Web.pdf
Tags de BPP-MTFX9300P: DPS-250AB-28B, BPP-MTFX9300P, Fonte Slim, Fonte IT, Fone TFX, Fonte SFF, Slimline SFF TFX, TFX 300W, PS-5251-5, W208D, Dell Inspiron 530s, Inspiron 531s, OEM, OEM
BPP-MTFX9300P Fonte Slim TFX 300W PCF Ativo BackplanePro
Condição de BPP-MTFX9300P:
Novo em embalagem comercial
Garantia  de  BPP-MTFX9300P:
Model: BPP-MTFX9300HP
Wattage: 300 Watt
Type: ACTIVE PFC
Form Factor: TFX
Frequency: 60 / 50 Hz
Weight: 890g
Rise time: Less than 20ms
Semelhantes