C881W-A-K9 Roteador Cisco 881 Eth Sec 802.11n FCC
Compliant
C881W-A-K9 - Cisco Systems
clique para ampliar
*As imagens podem ser ilustrativas
Garantia:
3 meses direto com a Net Computadores
NCM:
à vista no pix
Condição:
Novo em embalagem comercial
Garantia:
NCM: 85176241
Compliant
Condição de C881W-A-K9:    Novo em embalagem comercial
Garantia  de  C881W-A-K9:     3 meses direto com a Net Computadores
Antenna
Antenna Form Factor: External detachable
Antenna Qty: 3
Directivity: Omni-directional
Gain Level: 2 DBi
Capacity
Type: IPSec VPN tunnels
Value: 20
Dimensions & Weight
Depth: 10.4 in
Height: 1.7 in
Weight: 5.51 lbs
Width: 12.8 in
Environmental Parameters
Humidity Range Operating: 10 - 85% (non-condensing)
Max Operating Temperature: 104 °F
Min Operating Temperature: 32 °F
Expansion Slots
Type: SO-DIMM 200-pin
Flash Memory
Installed Size: 128 MB
Header
Brand: Cisco
Compatibility: PC
Manufacturer: Cisco Systems
Model: 881W
Packaged Quantity: 1
Product Line: Cisco
Interface Provided
Connector Type: RJ-45
Interface: Ethernet 10Base-T/100Base-TX
Qty: 4
Type: LAN
Qty: 1
Type: WAN
Interface: Console
Type: Management
Connector Type: 4 pin USB Type A
Type: USB
Miscellaneous
Authentication Method: RADIUS , TACACS+
Modem
Type: None
Networking
Connectivity Technology: Wired , Wireless
Form Factor: Desktop
Integrated Switch: 4-port switch
Key Features: USB port , VPN support
Network Transport Protocol: DDNS , DHCP , DNS , FTP , IPSec , L2TP , L2TPv3 , PPPoA , PPPoE , RSVP
Remote Management Protocol: HTTP , HTTPS , SNMP 3 , SSH , Telnet
Status Indicators: Port status , Power
Type: Wireless router
WAN Ports Qty: 1
Wi-Fi Bands: 2.4 GHz
Wireless Protocol: 802.11b/g/n (draft 2.0)
OS Provided
Type: Cisco IOS Advanced Security
Power Device
Frequency Required: 50/60 Hz
Nominal Voltage: AC 120/230 V
Power Provided: 60 Watt
Type: External power adapter
RAM
Form Factor: SO-DIMM 200-pin
Installed Size: 512 MB
Max Supported Size: 1024 MB
Technology: DDR2 SDRAM
Slot Provided
Free Qty: 1
Total Qty: 1
C881W-A-K9 Roteador Cisco 881 Eth Sec 802.11n FCC Compliant
Condição de C881W-A-K9:
Novo em embalagem comercial
Garantia  de  C881W-A-K9:
Antenna
Antenna Qty: 3
Directivity: Omni-directional
Gain Level: 2 DBi
Capacity
Type: IPSec VPN tunnels
Value: 20
Dimensions & Weight
Depth: 10.4 in
Height: 1.7 in
Weight: 5.51 lbs
Width: 12.8 in
Environmental Parameters
Expansion Slots
Type: SO-DIMM 200-pin
Flash Memory
Installed Size: 128 MB
Header
Brand: Cisco
Compatibility: PC
Manufacturer: Cisco Systems
Model: 881W
Packaged Quantity: 1
Product Line: Cisco
Interface Provided
Connector Type: RJ-45
Qty: 4
Type: LAN
Qty: 1
Type: WAN
Interface: Console
Type: Management
Type: USB
Miscellaneous
Modem
Type: None
Networking
Form Factor: Desktop
Type: Wireless router
WAN Ports Qty: 1
Wi-Fi Bands: 2.4 GHz