DPS-700FB Fonte Intel Gateway Delta Eletronics
700W
DPS-700FB - Delta Eletronics Inc
clique para ampliar
*As imagens podem ser ilustrativas
Garantia:
12 meses direto com a Net Computadores
Condição:
Novo em embalagem comercial
Garantia:
NCM: 85044021
700W
Condição de DPS-700FB:    Novo em embalagem comercial
Garantia  de  DPS-700FB:     12 meses direto com a Net Computadores
Especification
• Auto-Range input (100 - 127 VAC 12 A; 47 Hz - 63 Hz ... 200 - 240 VAC 6 A; 47 Hz - 63 Hz)
• Output:
+3.3 V - 24.0 A
+12 V1 - 18.0 A
+12 V2 - 16.0 A
+12 V3 - 18.0 A
+12 V4 - 18.0 A
+5 VSB - 3.0 A
+5.0 V - 24.0 A
-12 V - 0.5 A
Notes:
• +5 V and +3.3 V total output not to exceed 140 W
• Maximum combined load on +12 V is 50 A
• Maximum total continuous output power is 700 W
• Efiency > 68%
• Dimensions: 180 x 150 x 86 mm
Connectors For DPS700FB B:
* 1 X 24 Pin Connector
* 2 X 6 Pin PCI-E Black Connector
* 1 X 4 Pin CPU 12V Connector
* 6 X SATA Connectors Black
* 2 X 4 Pin Molex White Connectors
* 1 X 4 Pin Floppy Drive Connector
DPS-700FB Fonte Intel Gateway Delta Eletronics 700W
Condição de DPS-700FB:
Novo em embalagem comercial
Garantia  de  DPS-700FB:
Especification
• Output:
+3.3 V - 24.0 A
+12 V1 - 18.0 A
+12 V2 - 16.0 A
+12 V3 - 18.0 A
+12 V4 - 18.0 A
+5 VSB - 3.0 A
+5.0 V - 24.0 A
-12 V - 0.5 A
Notes:
• Efiency > 68%
Connectors For DPS700FB B:
* 1 X 24 Pin Connector
* 1 X 4 Pin CPU 12V Connector
* 6 X SATA Connectors Black