PMD2408PMB1-A.(2).GN Sunon Fan 24VDC 0.4A 9.6W 80x80x38
5700 RPM 2 fios
PMD2408PMB1-A.(2).GN - SUNON
clique para ampliar
*As imagens podem ser ilustrativas
Garantia:
3 meses direto com a Net Computadores
NCM:
à vista no pix
Condição:
Novo em embalagem antiestática
Garantia:
NCM: 84145910
5700 RPM 2 fios
Condição de PMD2408PMB1-A.(2).GN:    Novo em embalagem antiestática
Garantia  de  PMD2408PMB1-A.(2).GN:     3 meses direto com a Net Computadores
PMD2408PMB1-A (2).GN
Rated Voltage: 24VDC
Operating Voltage Range: 10~27.6VDC
Starting Voltage: 10VDC (25 deg. C POWER ON/OFF)
Rated Speed: 5700RPM -10%
Air Delivery: 84.1 CFM
Static Pressure: 0.74 inch-H2O
Rated Current: 0.4A
Rated Power: 9.6W
Noise Level: 55.2dB(A)
Direction of Rotation: Counter-clockwise viewed from front of fan blade
Operating Temperature: -10 to 70 deg.C
Storage Temperature: -40 to 70 deg.C
Bearing System: Precision ball bearing system
Vídeo de PMD2408PMB1-A.(2).GN Sunon Fan 24VDC 0.4A 9.6W 80x80x38
PMD2408PMB1-A.(2).GN Sunon Fan 24VDC 0.4A 9.6W 80x80x38 5700 RPM 2 fios
Condição de PMD2408PMB1-A.(2).GN:
Novo em embalagem antiestática
Garantia  de  PMD2408PMB1-A.(2).GN:
PMD2408PMB1-A (2).GN
Rated Voltage: 24VDC
Rated Speed: 5700RPM -10%
Air Delivery: 84.1 CFM
Static Pressure: 0.74 inch-H2O
Rated Current: 0.4A
Rated Power: 9.6W
Noise Level: 55.2dB(A)
Semelhantes