PS-SPR-0600NHFAWB-1 Thermaltake Fonte 600W RGB 80 PLUS PFC
Intel ATX 12V 2.3
PS-SPR-0600NHFAWB-1 - NETPC
clique para ampliar
*As imagens podem ser ilustrativas
Garantia:
12 meses Assist. Técnica do Fabricante
Garantia:
NCM: 85044021
Intel ATX 12V 2.3
Condição de PS-SPR-0600NHFAWB-1:    Novo em embalagem comercial
Garantia  de  PS-SPR-0600NHFAWB-1:     12 meses Assist. Técnica do Fabricante
Especificações:
- Type: Intel ATX 12V 2.3
- Max. Output Capacity: 600W
- Color: Black
- PFC (Power Factor Correction) Active PFC
- Power Good Signal: 100-500 msec
- Hold Up Time: 16msec (minimum) within 60% load
- Input current: 10A max
- Input Frequency Range: 50 Hz - 60 Hz
- Input Voltage: 100Vac - 240Vac
- Operating Temperature: 5 to +40
- Operating Humidity: 20% to 85%,non-condensing
- Storage Temperature: -40 to +55
- Storage Humidity: 10% to 95%, non-condensing
- Cooling System: 120mm Fan: 1800 R.P.M. ± 10%
- Efficiency: 82-86% efficiency @ 20-100% load
- MTBF: 100,000 hrs minimum
- Safety Approval: CE/CB/TUV/ UL/ FCC/ EAC
- Protection: OVP, OPP, SCP
Maiores detalhes de PS-SPR-0600NHFAWB-1 no site do fabricante:
http://www.thermaltake.com/products-model.aspx?id=C_00003110
Tags de PS-SPR-0600NHFAWB-1: PS-SPR-0600NHFAWB-1, fonte ATX 600W, 600W Reais, PS-SPR-0650FPCBXX-R, SPR-600AH2NK-1, Smart RGB 600W, PFC Atico, 80+, SPR-0600NHFAW, NETPC, NETPC
PS-SPR-0600NHFAWB-1 Thermaltake Fonte 600W RGB 80 PLUS PFC Intel ATX 12V 2.3
Condição de PS-SPR-0600NHFAWB-1:
Novo em embalagem comercial
Garantia  de  PS-SPR-0600NHFAWB-1:
Especificações:
- Type: Intel ATX 12V 2.3
- Max. Output Capacity: 600W
- Color: Black
- Input current: 10A max
- MTBF: 100,000 hrs minimum
- Protection: OVP, OPP, SCP
Semelhantes