Q32B-104HIP Ci de Bios 32MB SOP-8
2.7 a 3.6 Volts (Genuino Eon cFeon)
Q32B-104HIP - Eon cFeon
clique para ampliar
*As imagens podem ser ilustrativas
Garantia:
3 meses direto com a Net Computadores
NCM:
à vista no pix
Condição:
Novo em embalagem comercial
Garantia:
NCM: 85423190
Comprar via
MERCADO LIVRE
Somos MercadoLivre Platinum
Comprar à Vista no MercadoLivre
Condição de Q32B-104HIP:    Novo em embalagem comercial
Garantia  de  Q32B-104HIP:     3 meses direto com a Net Computadores
FEATURES
- Single power supply operation
- Full voltage range: 2.7-3.6 volt
Serial Interface Architecture
- SPI Compatible: Mode 0 and Mode 3
32 M-bit Serial Flash
- 32 M-bit/4096 K-byte/16384 pages
- 256 bytes per programmable page
Standard, Dual or Quad SPI
- Standard SPI: CLK, CS#, DI, DO, WP#
- Dual SPI: CLK, CS#, DQ0, DQ1, WP#
- Quad SPI: CLK, CS#, DQ0, DQ1, DQ2, DQ3
High performance
- 104MHz clock rate for one data bit
- 80MHz clock rate for two data bits
- 50MHz clock rate for four data bits
Low power consumption
- 12 mA typical active current
- 1 A typical power down current
Uniform Sector Architecture:
- 1024 sectors of 4-Kbyte
- 64 blocks of 64-Kbyte
- Any sector or block can be erased individually
Software and Hardware Write Protection:
- Write Protect all or portion of memory via software
- Enable/Disable protection with WP# pin
High performance program/erase speed
- Page program time: 1.3ms typical
- Sector erase time: 90ms typical
- Block erase time 500ms typical
- Chip erase time: 25 seconds typical
- Lockable 512 byte OTP security sector
- Minimum 100K endurance cycle
Package Options
- 8 pins SOP 200mil body width
- 8 contact VDFN - 8 pins PDIP
- 16 pins SOP 300mil body width
- 24 balls TFBGA (6x8mm)
- All Pb-free packages are RoHS compliant
Q32B-104HIP Ci de Bios 32MB SOP-8 2.7 a 3.6 Volts (Genuino Eon cFeon)
Condição de Q32B-104HIP:
Novo em embalagem comercial
Garantia  de  Q32B-104HIP:
FEATURES
Serial Interface Architecture
32 M-bit Serial Flash
Standard, Dual or Quad SPI
High performance
Low power consumption
- 12 mA typical active current
Uniform Sector Architecture:
- 1024 sectors of 4-Kbyte
- 64 blocks of 64-Kbyte
- Minimum 100K endurance cycle
Package Options
- 8 pins SOP 200mil body width
- 8 contact VDFN - 8 pins PDIP
- 24 balls TFBGA (6x8mm)