SN6501DBVR Switching Voltage Regulator SOT-23-5
Transformer Driver for Iso Power Supply
SN6501DBVR - OEM
clique para ampliar
*As imagens podem ser ilustrativas
Garantia:
3 meses direto com a Net Computadores
NCM:
à vista no pix
Condição:
Novo em embalagem antiestática
Garantia:
NCM: 85423190
Condição de SN6501DBVR:    Novo em embalagem antiestática
Garantia  de  SN6501DBVR:     3 meses direto com a Net Computadores
Product Category: Switching Voltage Regulators
RoHS:  Details
Mounting Style: SMD/SMT
Package / Case: SOT-23-5
Output Voltage: 0 V to 11 V
Output Current: 500 mA
Input Voltage MAX: 5.5 V
Input Voltage MIN: 3 V
Switching Frequency: 410 kHz to 620 kHz
Minimum Operating Temperature: - 40 C
Maximum Operating Temperature: 125 C
Series: SN6501
Packaging: Reel
Brand: Texas Instruments
Input Voltage: 3 V to 5.5 V
Operating Temperature Range: - 40 C to 125 C
Type: Converter (Integrated Switch)
Unit Weight: 13 mg
SN6501DBVR Switching Voltage Regulator SOT-23-5 Transformer Driver for Iso Power Supply
Condição de SN6501DBVR:
Novo em embalagem antiestática
Garantia  de  SN6501DBVR:
RoHS:  Details
Mounting Style: SMD/SMT
Package / Case: SOT-23-5
Output Voltage: 0 V to 11 V
Output Current: 500 mA
Input Voltage MAX: 5.5 V
Input Voltage MIN: 3 V
Series: SN6501
Packaging: Reel
Brand: Texas Instruments
Input Voltage: 3 V to 5.5 V