CPC1017N Rele de estado solido 60VDC 100mA 400mW
Single Pole, Normally Open 4 Lead SOP OptoMOS Relay
CPC1017N - iXYS
clique para ampliar
*As imagens podem ser ilustrativas
Garantia:
12 meses direto com a Net Computadores
NCM:
à vista no pix
Condição:
Novo em embalagem comercial
Garantia:
NCM: 85423190
Condição de CPC1017N:    Novo em embalagem comercial
Garantia  de  CPC1017N:     12 meses direto com a Net Computadores
Outros PNs para este item:     CPC1017
Manufacturer: IXYS
Product Category: Solid State Relays - PCB Mount
RoHS:
Packaging: Reel
Packaging: Cut Tape
Packaging: MouseReel
Mounting Style: PCB Mount
Load Current Rating: 100 mA
Load Voltage Rating: 60 VDC
Relay Contact Form: 1 Form A (SPST-NO)
Control Voltage Range: 900 mVDC to 1.4 VDC
Package / Case: SOP-4
Output Type: MOSFET
Input Current: 50 mA
Minimum Operating Temperature: - 40 C
Maximum Operating Temperature: 85 C
Length: 4.089 mm
Width: 3.81 mm
Height: 2.184 mm
Series: CPC1017
Brand: IXYS Integrated Circuits
Contact Form: SPST (1 Form A)
Input to Output Isolation Method: Optocoupler
Moisture Sensitive: Yes
Pd - Power Dissipation: 400 mW
Product: Solid State Relays
Product Type: SSR - Solid State Relays
Tags de CPC1017N: CPC1017, 60V 100mA Solid State Relay, OptoMOS Relay, Solid State Relays - PCB Mount 1-Form-A 60V 100mA Solid State Relay, iXYS
CPC1017N Rele de estado solido 60VDC 100mA 400mW Single Pole, Normally Open 4 Lead SOP OptoMOS Relay
Condição de CPC1017N:
Novo em embalagem comercial
Garantia  de  CPC1017N:
Outros PNs para este componente:     CPC1017
Manufacturer: IXYS
RoHS:
Packaging: Reel
Packaging: Cut Tape
Packaging: MouseReel
Mounting Style: PCB Mount
Load Current Rating: 100 mA
Load Voltage Rating: 60 VDC
Package / Case: SOP-4
Output Type: MOSFET
Input Current: 50 mA
Length: 4.089 mm
Width: 3.81 mm
Height: 2.184 mm
Series: CPC1017
Contact Form: SPST (1 Form A)
Moisture Sensitive: Yes
Pd - Power Dissipation: 400 mW
Product: Solid State Relays
Semelhantes