ISL88739BHRZ CI DE CHARGER 88739B 4X4 QFN
Hybrid Power Boost (HPB) Battery Charger with SMBus Interface
ISL88739BHRZ - Intersil Corporation
clique para ampliar
*As imagens podem ser ilustrativas
Garantia:
3 meses direto com a Net Computadores
NCM:
à vista no pix
Condição:
Novo em embalagem comercial
Garantia:
NCM: 85423190
Condição de ISL88739BHRZ:    Novo em embalagem comercial
Garantia  de  ISL88739BHRZ:     3 meses direto com a Net Computadores
Manufacturer: Renesas Electronics
Product Category: Battery Management
Product: Charge Management
Battery Type: Lithium-ion, Lithium Polymer
Output Voltage: 1.024 V to 19.2 V
Operating Supply Voltage: 8 V to 22 V
Package / Case: QFN-32
Mounting Style: SMD/SMT
Series: ISL88739
Packaging: Tube
Brand: Renesas / Intersil
Height: 0.9 mm
Length: 4 mm
Moisture Sensitive: Yes
Product Type: Battery Management
Maiores detalhes de ISL88739BHRZ no site do fabricante:
https://www.renesas.com/us/en/products/power-power-management/battery-management
Tags de ISL88739BHRZ: ISL88739BHRZ, ISL88739AHRZ, ISL88739A, ISL88739AH, ISL88739AHR, 88739, 88739A, ci gerenciador de bateria, ic charger battery, Battery Management Notebook Battery Charger, LSl88739HRZ, LSL88739, LSL88739, 739 HRZ, LSL88739BHRZ-T, LSL88739BHRZ, LSL88739BHRZ, LSL88739B, LSL88739BH, LSL88739BHR, ISL88739BW, LSL88739BW, Intersil Corporation
Condição de ISL88739BHRZ:
Novo em embalagem comercial
Garantia  de  ISL88739BHRZ:
Product: Charge Management
Package / Case: QFN-32
Mounting Style: SMD/SMT
Series: ISL88739
Packaging: Tube
Brand: Renesas / Intersil
Height: 0.9 mm
Length: 4 mm
Moisture Sensitive: Yes