ULCE0505A015FR ESD Suppressor ESD protection BCA015FRZ00 (kit 50x)
Tamanho: 1.6 x 0.8mm / kit com 50 unidades
ULCE0505A015FR - Innochips Technology
clique para ampliar
*As imagens podem ser ilustrativas
Garantia:
3 meses direto com a Net Computadores
NCM:
à vista no pix
Condição:
Novo em embalagem comercial
Garantia:
NCM: 85423190
Comprar via
MERCADO LIVRE
Condição de ULCE0505A015FR:    Novo em embalagem comercial
Garantia  de  ULCE0505A015FR:     3 meses direto com a Net Computadores
Outros PNs para este item:     BCA015FRZ00
Pacote com 50 unidades
BENEFITS
-  ESD protection for high frequency applications (HDMI 1.4)
- Smaller form factor for board space savings
- Helps protect electronic circuits against damage from electrostatic discharge (ESD) events
- Assists equipment to pass IEC 61000-4-2, level 4 testing
FEATURES
- 0.15 pF (typ) Capacitance
- Low leakage current
- Low clamping voltage
- Fast response time (<1ns)
- Capable of withstanding numerous ESD strikes
- Compatible with standard reflow installation procedures
- Thick film technology
- Bi-directional protection
APPLICATIONS
- HDMI 1.4 interface
- LCD, HDTV
- Cellular phones
- Antennas (cell phones, GPS)
- Portable video devices (PDA, DSC, Bluetooth)
- Printer ports
- High speed Ethernet
- USB 3.0 and IEEE 1394 interfaces
- DVI interface
CAUTION: This device should not be used in Power Bus applications
Pacote com 50 unidades
Maiores detalhes de ULCE0505A015FR no site do fabricante:
http://www.sc-wy.com/8/ESD%E9%98%B2%E6%8A%A4%E4%BB%B6.pdf
ULCE0505A015FR ESD Suppressor ESD protection BCA015FRZ00 (kit 50x) Tamanho: 1.6 x 0.8mm / kit com 50 unidades
Condição de ULCE0505A015FR:
Novo em embalagem comercial
Garantia  de  ULCE0505A015FR:
Outros PNs para este componente:     BCA015FRZ00
BENEFITS
FEATURES
- 0.15 pF (typ) Capacitance
- Low leakage current
- Low clamping voltage
- Fast response time (<1ns)
- Thick film technology
- Bi-directional protection
APPLICATIONS
- HDMI 1.4 interface
- LCD, HDTV
- Cellular phones
- Antennas (cell phones, GPS)
- Printer ports
- High speed Ethernet
- DVI interface