ZIF1.8-50P/IDE40P Adaptador ZIF CE 50 Pinos - IDE 40 Pinos
ZIF CE 1.8 inch Micro Drive 50 Pin to 3.5 IDE 40 Pin PC Adapter with Cable K6
ZIF1.8-50P/IDE40P - OEM
clique para ampliar
*As imagens podem ser ilustrativas
Garantia:
3 meses direto com a Net Computadores
NCM:
à vista no pix
Condição:
Novo em embalagem antiestática
Garantia:
NCM: 84716052
Condição de ZIF1.8-50P/IDE40P:    Novo em embalagem antiestática
Garantia  de  ZIF1.8-50P/IDE40P:     3 meses direto com a Net Computadores
Specifications
- It is used for connecting 1.8 inch ZIF hard-disk on the general 3.5 inch IDE slot.
- Easy to install and use it without additional device.
- NO NOISE and LOW TEMPERATURE, Excellent for mini-ITX and Laptop/Notebook/Netbook.
- NO external power is needed to operate Package comes with 1 Standard ZIF cable.
- Works as a HDD in TRUE IDE MODE.
Tags de ZIF1.8-50P/IDE40P: ZIF1.8-50P/IDE40P, Cable K6, ZIF CE 1.8, zif pra IDE, ZIF 50 pinos, ZIF 50pin to IDE 40pin, Zif/lif Ce Ssd Hdd, Cabo ZIF, Cabo LIF, zif ide, zif to ide, ide to zif, ide zif, zif to lif, OEM, OEM
ZIF1.8-50P/IDE40P Adaptador ZIF CE 50 Pinos - IDE 40 Pinos ZIF CE 1.8 inch Micro Drive 50 Pin to 3.5 IDE 40 Pin PC Adapter with Cable K6
Condição de ZIF1.8-50P/IDE40P:
Novo em embalagem antiestática
Garantia  de  ZIF1.8-50P/IDE40P:
Specifications